×
⭐️ اطلاعیه ویژه ⭐️

آدرس ثابت و همیشگی سایت حضرات
لطفا با فیلتر شکن وارد شوید
Hazarat.world
کانال تلگرام اصلی حضرات
@HazaratBet
0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Group F
Turkey
-
-
Portugal
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Georgia
۰
۰
Czech Republic
inprogress
۱۶:۳۰
Europe
Euro Group E
Belgium
-
-
Romania
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Japan
J League
Machida Zelvia
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۰۹:۳۰
Urawa Red Diamonds
۲
۲
Kashima Antlers
Finished
۱۳:۳۰
Gamba Osaka
۲
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۳:۰۰
Shonan Bellmare
۰
۱
FC Tokyo
Finished
۱۳:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۰۰
Sagan Tosu
۳
۰
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۳:۳۰
Albirex Niigata
۲
۲
Kawasaki Frontale
Finished
۱۲:۳۰
Kashiwa Reysol
۰
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۱
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۲:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
FC Seoul
۳
۰
Suwon City
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۲
۳
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Citizen
۲
۱
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۳
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۲:۳۰
Japan
J2 League
Yokohama FC
۵
۰
Roasso Kumamoto
Finished
۱۲:۳۰
Fagiano Okayama
۱
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
V-Varen Nagasaki
۲
۰
Fujieda MYFC
Finished
۱۳:۳۰
Tochigi SC
۲
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۱۳:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۲
Ehime FC
Finished
۱۲:۳۰
Renofa Yamaguchi
۰
۳
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۱
Vegalta Sendai
Finished
۱۱:۳۰
Kagoshima United
۳
۰
Oita Trinita
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie A
Criciuma EC
-
-
Botafogo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Canada
Premier League
Cavalry FC
۱
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۴:۳۰
United States
USL Championship
Hartford Athletic
۰
۱
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۳:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
Guairena FC
۱
۱
Deportivo Santani
Finished
۰۰:۳۰
Pastoreo FC
-
-
Club Sportivo Carapegua
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Iceland
Besta deild karla
Vikingur Reykjavik
-
-
KR Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
HK Kopavogur
-
-
Stjarnan
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
IF Vestri
-
-
Valur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
United States
USL League Two
Pathfinder FC
۰
۴
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۱:۳۰
Bavarian United SC
۴
۰
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
FC Tucson
۶
۰
Southern California Seahorses
Finished
۰۵:۳۰
Midlakes United
۲
۱
Lane United FC
Finished
۰۵:۳۰
Western Mass Pioneers
۶
۱
Boston City
Finished
۰۲:۳۰
United Pdx
۲
۱
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Ocean City Nor'easters
۳
۰
LVU Rush
Finished
۰۲:۳۰
Almaden FC
۳
۱
Davis Legacy
Finished
۰۶:۰۰
Utah United
۱
۲
Flatirons Rush SC
Finished
۰۴:۳۰
Ocean City Nor'easters
۳
۰
Lehigh Valley United Sonic
Finished
۰۲:۳۰
Twin City Toucans
۱
۰
AC Houston Sur
Finished
۰۴:۰۰
United States
MLS Next Pro League
Columbus Crew II
۱
۲
Chicago Fire FC II
Finished
۰۲:۳۰
World
Friendly Club Matches
Brechin City
۰
۰
Dundee United FC
inprogress
۱۶:۳۰
FK Humenne
۱
۰
FC Kosice
Finished
۱۲:۰۰
AGF Aarhus
۰
۰
Brabrand IF
Finished
۱۲:۳۰
Paksi FC
۴
۱
Budaorsi SC
Finished
۱۱:۳۰
SV Meppen
۰
۰
FC Schalke 04 II
inprogress
۱۶:۳۰
FC Livingston
-
-
Alloa Athletic
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Lausanne-Sports
-
-
FC Stade Lausanne Ouchy
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Ferencvarosi TC
-
-
NK Nafta Lendava
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Stranraer
۰
۰
Larne
inprogress
۱۶:۳۰
SV Donau
-
-
First Vienna Fernwärme FC 1894
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Polonia Bytom
۱
۲
Piast Gliwice
Finished
۱۲:۳۰
Zurich II
۳
۱
FC Wil 1900
Finished
۱۲:۳۰
Heimstetten
۴
۱
VFB Hallbergmoos
Finished
۱۳:۰۰
Widzew Lodz
۳
۱
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۳:۳۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۰
۱
Motor Lublin
inprogress
۱۵:۳۰
Mineros De Zacatecas
۱
۲
Pachuca CF
Finished
۰۳:۳۰
SK Lisen
۰
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۲:۰۰
KS Ruch Chorzow
۰
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۳:۰۰
NK Maribor
-
-
FC Spartak Trnava
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Teplice
۱
۰
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۲:۰۰
SK Sigma Olomouc 2
۱
۱
SFC Opava
Finished
۱۲:۳۰
PFC Botev Plovdiv 1912
۰
۰
Beroe Stara Zagora
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spartak Subotica
۲
۴
Tekstilac Odzaci
Finished
۱۲:۰۰
FK Pohronie
۳
۲
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۲:۰۰
AC Dukla Praha
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovan Liberec
۲
۰
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۲:۳۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۵
۱
Cigand SE
Finished
۱۲:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۴
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
FC Dinamo Bucuresti
۱
۱
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۱:۳۰
PFC CSKA Sofia
۲
۰
Belasitsa Petrich
Finished
۱۱:۳۰
OFK Belgrade
-
-
FK Decic Tuzi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۰
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Abandoned
۱۳:۳۰
Rakow II Czestochowa
-
-
Miedz Legnica
inprogress
۱۵:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۱
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۱:۰۰
PFC Montana 1921
۲
۲
PFC CSKA-Sofia II
Finished
۱۱:۳۰
FK Samorin
۰
۳
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۲:۳۰
FC Vaduz
۲
۲
SC Kriens
inprogress
۱۵:۳۰
China
FA Cup
Shijiazhuang Gongfu FC
۲
۲
Qingdao West Coast FC
inprogress
۱۵:۰۰
Chongqing Tongliang Long
۲
۲
Shandong Luneng Taishan FC
inprogress
۱۵:۰۰
Suzhou Dongwu
۰
۴
Beijing Guoan FC
inprogress
۱۵:۰۰
Qingdao Red Lions
۰
۲
Shenzhen Peng FC
inprogress
۱۵:۰۰
Jiangxi Lushan F.C.
۰
۳
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL Victoria
Green Gully Cavaliers SC
۴
۲
Oakleigh Cannons
Finished
۰۶:۳۰
Avondale FC
۵
۱
Manningham United Blues
Finished
۰۸:۳۰
Heidelberg United
۰
۰
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong Thunder SC
۱
۰
Dandenong City
Finished
۱۲:۳۰
United States
WPSL Women
Brooklyn City FC (W)
۰
۰
New York Athletic (W)
Finished
۰۳:۰۰
Southern California Eagles (W)
۰
۴
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Beach Futbol Club (W)
۲
۰
Los Angeles Surf (W)
Finished
۰۵:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Port Darwin FC
۱
۱
Casuarina FC
Finished
۱۴:۰۰
Garuda FC
۰
۳
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۰:۰۰
Bhutan
Premier League
Tsirang
۲
۲
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
Philippines
PFL
Philippine Air Force
۱
۲
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Maharlika
۰
۳
Stallion FC
Finished
۱۳:۱۵
United City FC
۱
۰
Mendiola FC
inprogress
۱۶:۰۰
Kaya FC
۶
۰
Philippine Army FC
Finished
۱۰:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Western Suburbs
۰
۱
Wellington Olympic
Finished
۰۶:۰۰
Miramar Rangers
۵
۰
Island Bay United
Finished
۰۶:۰۰
Petone
۲
۲
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۶:۳۰
North Wellington AFC
۳
۱
Stop Out Sports Club
Finished
۰۷:۳۰
New Zealand
Southern Premier League
Nomads United
۱
۲
Christchurch United
Finished
۰۶:۱۵
Universities of Canterbury
۰
۳
Ferrymead Bays
Finished
۰۶:۱۵
Selwyn United
۲
۵
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۳۰
Cashmere Technical
۲
۰
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
United States
NWSL
Orlando Pride SC (W)
۶
۰
Utah Royals (W)
Finished
۰۳:۳۰
New Zealand
Northern Premier League
Western Springs AFC
۴
۲
Manurewa AFC
Finished
۰۹:۰۰
Auckland United FC
۴
۲
Tauranga City United
Finished
۰۶:۳۰
East Coast Bays
۱
۳
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Eastern Suburbs Auckland AFC
۱
۰
Auckland City
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۲
۱
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL South Australia
Adelaide Olympic
۱
۴
Modbury Jets
Finished
۱۲:۰۰
Adelaide Comets
۱
۱
White City Beograd
Finished
۱۱:۰۰
Croydon Kings
۲
۱
Para Hills Knights
Finished
۰۸:۳۰
North Eastern Metro Stars
۵
۱
Adelaide United U23
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide City
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۱:۰۰
Egypt
Premier League
Enppi
-
-
El Gounah
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Talaea El Gaish
-
-
Smouha
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Kingsway Olympic
۳
۱
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۱
۳
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۳
۱
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
Stirling Macedonia FC
۳
۱
Perth
Finished
۱۲:۳۰
Western Knights SC
۱
۱
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۰
۱
Perth Glory NPL
Finished
۱۰:۳۰
Malaysia
Super League
Penang FC
۰
۰
Kedah
inprogress
۱۶:۳۰
Kuching City FC
۰
۰
Terengganu
inprogress
۱۵:۴۵
Johor Darul Takzim FC
۳
۰
Pahang
Finished
۱۳:۰۰
Myanmar
U20 League
Yadanarbon FC U20
۰
۲
Rakhine United U20
Finished
۱۲:۳۰
Thitsar Arman U20
۰
۰
Shan United U20
Finished
۱۲:۳۰
Dagon Star United U20
۰
۰
ISPE U20
Finished
۱۲:۳۰
Singapore
Premier League
Young Lions
۳
۲
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۳:۳۰
Brunei Dpmm FC
۱
۳
Geylang United FC
inprogress
۱۵:۴۵
Australia
Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۴
۳
North Star
Finished
۱۳:۳۰
North Lakes United
۵
۴
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۳۰
Taringa Rovers
۲
۴
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
Japan
J3 League
Grulla Morioka
۰
۰
Imabari FC
Finished
۱۲:۳۰
Omiya Ardija
۳
۲
F.C. Ryukyu
Finished
۱۳:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۳
۳
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
Nagano Parceiro
۲
۳
Kataller Toyama
Finished
۱۲:۳۰
Gainare Tottori
۲
۴
FC Gifu
Finished
۱۳:۳۰
SC Sagamihara
۳
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۲:۳۰
Norway
Toppserien Women
Rosenborg BK (W)
۱
۲
Valerenga (W)
Finished
۱۴:۱۵
Roa (W)
۲
۱
Kolbotn (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lyn Fotball (W)
۱
۰
Asane Fotball (W)
Finished
۱۴:۳۰
SK Brann (W)
۵
۱
Arna-Bjørnar (W)
Finished
۱۴:۳۰
Stabaek IF (W)
۰
۱
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۳
۴
Canberra Croatia U23
Finished
۰۵:۴۵
Cooma Tigers U23
۲
۱
Monaro Panthers U23
Finished
۰۶:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Montevideo City Torque
۰
۱
Cerrito CS
Finished
۰۲:۳۰
La Luz
۰
۰
CSyD Cooper
inprogress
۱۶:۳۰
Uruguay Montevideo
-
-
CA Rentistas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sud America
-
-
Tacuarembo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
South Africa
Championship Women
Mamelodi Sundowns (W)
۱
۰
University of Fort Hare (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lindelani FC (W)
۰
۴
JVW FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Royal AM FC (W)
۰
۰
Durban Ladies FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Johannesburg Uni (W)
۰
۰
City Lads FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Marconi Stallions
۳
۳
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۲:۳۰
St George City FA
۳
۴
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۴۵
Hills United FC
۰
۲
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۲:۳۰
Sydney Olympic FC
۰
۰
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۰:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Ulsan Citizen
۲
۲
Pocheon Citizens FC
Finished
۱۳:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۱
۰
Daejeon Korail
Finished
۱۲:۰۰
Mokpo City
۳
۱
Yangpyeong FC
Finished
۱۳:۳۰
Yeoju Citizen FC
۲
۱
Daegu FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
Boroondara Carey Eagles
۴
۳
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۳
۲
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Adelaide Comets Reserves
۱
۱
White City Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Croydon Kings Reserves
۴
۴
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۳
۲
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Adelaide City Reserves
۴
۰
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۸:۳۰
South Adelaide Reserves
۱
۳
Campbelltown Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Republic of Korea
K-4 League
Jeonbuk Motors II
۳
۱
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۰:۳۰
Pyeongchang United
۱
۰
Sejong Vanesse
Finished
۱۳:۳۰
Jinju Citizen FC
۱
۳
Namyangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
China
League 2
Shanghai Harbor Reserves
۱
۰
Guangxi Lanhang
Finished
۱۱:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۲
۰
Quanzhou Yassin
Finished
۱۲:۳۰
Dalian Kuncheng
۲
۰
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۴:۳۰
Taiwan
Mulan League Women
Kaohsiung Attackers FC (W)
۱
۱
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۴:۰۰
Hualian (W)
۰
۱
Taoyuan Mars FC (W)
Finished
۱۱:۰۰
New Taipei Hang Yuen (W)
۱
۰
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۱:۳۰
Mongolia
Premier League
Deren
۱
۱
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۴:۴۵
Khoromkhon Klub
۲
۶
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۱:۴۵
Australia
NPL ACT
O'Connor Knights SC
۲
۴
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۳۰
Cooma Tigers
۴
۰
Monaro Panthers FC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Eastern Suburbs
۷
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۲:۳۰
Capalaba
۵
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۴۵
Macao
Elite League
Monte Carlo
۱
۲
University of Macau
Finished
۱۴:۳۰
Uruguay
Primera Division
Club Atletico Cerro
۰
۰
Danubio
inprogress
۱۶:۳۰
Deportivo Maldonado
-
-
Centro Atletico Fenix
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Racing Club de Montevideo
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
Shizuoka SSU Bonita (W)
۲
۲
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۱
۰
Nittaida Nippon (W)
Finished
۱۲:۳۰
NGU Nagoya FC (W)
۰
۰
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۶:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۰
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Ecuador U20
-
-
Canada U20
Cancelled
۰۲:۱۵
Australia
Capital Territory NPL 2
Canberra Juventus
۱
۱
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۱
۲
Belconnen United
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۱
۱
Brindabella Blues FC
Finished
۰۶:۰۰
Canberra White Eagles FC
۱
۱
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Latvia
Virsliga
SC Grobinas
۰
۶
Riga FC
Finished
۱۴:۳۰
Japan
Regional League
Porvenir Asuka
۱
۰
Hannan University
Finished
۰۷:۳۰
Cento Cuore Harima
۱
۱
FC AWJ
Finished
۱۳:۰۰
Itazuke FC
۰
۳
Veroskronos Tsuno
Finished
۰۶:۳۰
Brew Kashima
۵
۳
KMG Holdings
Finished
۰۶:۳۰
Nippon Steel Oita
۰
۵
J-Lease FC
Finished
۰۹:۰۰
Toho Titanium
۰
۴
Vonds Ichihara
Finished
۱۰:۳۰
Kaiho Bank SC
۰
۳
FC Nobeoka Agata
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Avondale U23
۴
۲
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۵:۳۰
South Melbourne U23
۱
۳
Altona Magic U23
Finished
۰۷:۳۰
Heidelberg Utd U23
۳
۴
Port Melbourne U23
Finished
۱۱:۴۵
Green Gully U23
۲
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۹:۰۰
Dandenong Thunder U23
۱
۶
Dandenong City U23
Finished
۱۰:۰۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Salisbury Utd Reserves
۱
۳
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Torrens Birkalla Reserves
۲
۰
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۱۵
West Adelaide Reserves
۳
۵
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۱
۱
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Playford City Patriots Reserves
۳
۰
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Fulham United Reserves
۰
۷
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Australia
South Australia State League 1
Adelaide Vipers
۲
۰
Adelaide Blue Eagles
Finished
۰۹:۳۰
Fulham United FC
۳
۰
Sturt Lions
Finished
۰۹:۰۰
West Adelaide
۱
۲
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۱
۰
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
Salisbury United
۲
۱
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Australia
Queensland Premier League Women
Logan Lightning (W)
۱
۱
North Lakes (W)
Finished
۱۰:۴۵
Moreton City Excelsior (W)
۱
۲
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Robina City FC (W)
۲
۱
Capalaba (W)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Peninsula Power U23
۴
۰
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۴۵
Queensland Lions U23
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۵:۴۵
Gold Coast Knights U23
۲
۰
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۰۰
Redlands United U23
۱
۷
Brisbane City U23
Finished
۰۹:۱۵
Norway
2. Division Avd. 1
Brann 2
۰
۲
Notodden FK
inprogress
۱۵:۳۰
FK Eik Tonsberg
۰
۰
FK Arendal
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Eidsvold TF
۱
۱
Strommen IF
inprogress
۱۵:۳۰
Grorud
۳
۰
Follo Fotball Ski
inprogress
۱۵:۳۰
Strindheim IL
۰
۲
Kjelsas Oslo
inprogress
۱۵:۳۰
Stjordals Blink
۰
۰
Skeid Oslo
inprogress
۱۵:۰۰
Tromsdalen UIL
-
-
Ullensaker Kisa IL
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Argentina
U20 Championship
Belgrano U20
۲
۰
Boca Juniors U20
inprogress
۱۵:۳۰
Velez Sarsfield U20
۲
۱
Estudiantes LP U20
inprogress
۱۵:۳۰
Atletico Tucuman U20
۰
۰
CA Talleres de Cordoba U20
inprogress
۱۵:۳۰
Godoy Cruz U20
۰
۱
Sarmiento U20
inprogress
۱۵:۳۰
Lanus U20
۰
۰
Argentinos Jrs U20
inprogress
۱۵:۳۰
River Plate U20
۳
۰
Banfield U20
inprogress
۱۵:۳۰
San Lorenzo U20
۱
۱
Rosario Central U20
inprogress
۱۵:۳۰
Barracas Central U20
۰
۰
CA Tigre U20
inprogress
۱۵:۳۰
Gimnasia LP U20
۱
۱
CA Huracan U20
inprogress
۱۵:۳۰
CA Independiente U20
۰
۰
Central Cordoba SE U20
inprogress
۱۵:۳۰
Newell's Old Boys U20
۱
۰
Independiente Rivadavia U20
inprogress
۱۵:۳۰
Union de Santa Fe U20
۱
۱
Deportivo Camioneros U20
inprogress
۱۵:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۰
۰
FC Astana
inprogress
۱۶:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۰
۱
Kaisar Kyzylorda
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
Serie B
Operario PR
-
-
Botafogo SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
-
-
Guarani FC De Campinas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Sidama Bunna (W)
۲
۳
Bole Sub City (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ethiopia Nigd Bank (W)
۰
۰
Adama Ketema (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
NPL Queensland
Redlands United
۰
۲
Brisbane City
Finished
۱۱:۳۰
Queensland Lions SC
۴
۰
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۱۵
Brisbane Wynnum Wolves FC
۲
۳
Brisbane Roar U23
Finished
۱۱:۴۵
Peninsula Power
۲
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Nordstrand
۱
۰
Askollen
inprogress
۱۶:۳۰
Gamle Oslo
۱
۰
Sarpsborg 08 2
inprogress
۱۵:۳۰
Asker Fotball
۲
۱
Flint
inprogress
۱۵:۳۰
Frigg
۰
۰
KFUM 2
inprogress
۱۶:۳۰
Ireland
U20 League
Waterford FC U20
۰
۰
Kerry FC U20
inprogress
۱۶:۳۰
Longford Town U20
۴
۲
Athlone Town U20
Finished
۱۴:۳۰
Drogheda United U20
-
-
Finn Harps U20
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Galway United U20
۱
۰
Bohemians Dublin U20
inprogress
۱۶:۳۰
Derry City U20
۱
۰
Dundalk U20
inprogress
۱۶:۳۰
Shelbourne U20
۰
۱
Bray Wanderers U20
inprogress
۱۶:۳۰
Shamrock Rovers U20
-
-
Sligo Rovers U20
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Cobh Ramblers U20
-
-
Wexford FC U20
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Suwon Samsung Bluewings
۳
۰
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۴:۰۰
FC Anyang
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۰۰
Chungnam Asan
۴
۰
Gyeongnam FC
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Gladesville Ryde Magic
۲
۰
Hurstville ZFC
Finished
۱۰:۳۰
Bankstown City Lions
۱
۲
Bulls FC Academy
Finished
۰۸:۳۰
Macarthur Rams
۱
۳
SD Raiders FC
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۳
۰
Hawkesbury City SC
Finished
۱۲:۳۰
Inter Lions FC
۱
۴
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۲:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Western Rage FC
Finished
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
Camden Tigers SC
۱
۴
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions
۰
۶
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Northern Tigers
۰
۰
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۰:۰۰
Fraser Park
۰
۰
Mounties Wanderers
Cancelled
۱۰:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Kingsley Westside FC
۳
۴
Murdoch University Melville
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۰
۱
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۱
۱
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Gosnells City
۰
۳
UWA Nedlands
Finished
۰۸:۳۰
Rockingham City
۰
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Malvern City
۳
۰
Springvale White Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۶
۰
Taroona (W)
Finished
۰۵:۳۰
Devonport Strikers (W)
۸
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۵:۳۰
South Hobart (W)
۲
۱
Glenorchy Knights (W)
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NPL Tasmania
Launceston United
۱
۳
Clarence Zebras
Finished
۱۰:۰۰
Devonport City
۲
۰
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Launceston City
۱
۳
Kingborough Lions
Finished
۱۰:۱۵
Australia
NPL New South Wales U20
Macarthur Rams U20
۲
۱
SD Raiders U20
Finished
۱۰:۳۰
Inter Lions U20
۲
۲
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۱
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۰:۳۰
St George City FA U20
۳
۴
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۱
۲
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Rydalmere Lions U20
۱
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Northern Tigers U20
۰
۰
Dulwich Hill U20
Cancelled
۱۰:۰۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۰
۰
Dunbar Rovers U20
Cancelled
۱۰:۳۰
Brazil
Serie C
Tombense MG
-
-
Floresta EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Spain
Primera Federaion Promotion Playoffs
Gimnastic de Tarragona
-
-
Malaga CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Cruzeiro EC U20
۰
۰
Contagem U20
inprogress
۱۶:۰۰
Coimbra EC U20
۰
۰
Atletico Mineiro U20
inprogress
۱۵:۳۰
Santarritense U20
۰
۰
Ipatinga FC U20
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Sandefjord 2
۰
۱
Pors Grenland
inprogress
۱۵:۳۰
Vigor
۱
۰
Madla
inprogress
۱۶:۳۰
Odds Ballklubb II
۰
۰
Vindbjart FK Vennesla
inprogress
۱۶:۳۰
Thailand
League 1 Women
Chonburi Sports School (W)
۰
۵
BG College of Asian Scholars (W)
Finished
۱۳:۳۰
Japan
Japan Football League
Tochigi City
۳
۱
Sony Sendai
Finished
۱۱:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۴
Kochi United SC
Finished
۰۷:۳۰
Tokyo Musashino United FC
۰
۲
Honda F.C.
Finished
۰۷:۳۰
Reinmeer Aomori
-
-
Verspah Oita
Finished
۰۷:۳۰
Uzbekistan
Super League
Lokomotiv Tashkent FK
-
-
Sogdiyona Jizzax
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Japan
Nadeshiko League 2 Women
Veertien Mie (W)
۰
۴
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Eastern Suburbs U23
۲
۵
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۰:۱۵
Capalaba U23
۵
۰
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Tweed United Gold
۱
۱
Runaway Bay Green
Finished
۰۹:۳۰
Redcliffe Dolphins
۱
۲
University of Queensland
Finished
۱۱:۳۰
Centenary Stormers
۰
۴
Virginia United
Finished
۱۱:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۱
۱
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
North Brisbane
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Western Australia U20
Balcatta U20
۳
۴
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Armadale U20
۵
۱
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۰
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Stirling Macedonia U20
۰
۱
Perth U20
Finished
۱۰:۳۰
Western Knights U20
۰
۳
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Tasmania National Premier League U21
Launceston City U21
۴
۰
Kingborough Lions U21
Finished
۰۸:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Adamstown Rosebud Reserves
۳
۱
Maitland FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Valentine Phoenix Reserves
۰
۱
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City Reserves
۱
۰
New Lambton Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Hobart City Beachside FC
۰
۲
Taroona
Finished
۰۸:۰۰
New Town Eagles
۲
۱
Hobart United
Finished
۰۸:۰۰
Australia
Western Australia State League 1 Reserves
Gosnells City Reserves
۱
۵
UWA-Nedlands FC Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Subiaco Reserves
۱
۴
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۲
۰
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Joondalup United Reserves
۰
۱
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۱
۰
Murdoch University Melville FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۴
۱
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Arenel Movers FC
۱
۰
Telone FC
inprogress
۱۶:۳۰
Herentals FC
۰
۰
Ngezi Platinum
inprogress
۱۶:۳۰
Ethiopia
Premier League
Ethiopian Medhin
۱
۱
Ethiopia Bunna
inprogress
۱۵:۳۰
Sidama Bunna
-
-
Defence Force FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
FK Haugesund II
۳
۲
Stord Sunnhordland FK
inprogress
۱۵:۳۰
Bjarg
۱
۰
Fana IL Nesttun
inprogress
۱۵:۳۰
Foerde
۱
۰
Ardal
inprogress
۱۶:۳۰
IL Sandviken
۰
۰
Loddefjord
inprogress
۱۶:۳۰
Askoy FK
۰
۰
Floro SK
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Lake Macquarie City FC
۰
۱
New Lambton
Finished
۰۹:۳۰
Valentine Phoenix
۱
۱
Cooks Hill United
Finished
۱۰:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۲
۷
Maitland
Finished
۰۸:۰۰
Australia
NPL Victoria Women
Alamein FC (W)
۱
۵
South Melbourne (W)
Finished
۰۸:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۵
۰
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bulleen Lions (W)
۶
۲
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
Essendon Royals (W)
۲
۰
Heidelberg United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۳
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۰
۶
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۳۰
Football Queensland QAS (W)
۰
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Poland
IV Liga
Polonia Chodziez
۴
۰
LKS Goluchow
Finished
۱۲:۳۰
Gedania Gdansk II
۲
۰
Radunia Stezyca II
inprogress
۱۶:۳۰
KS Raszyn
-
-
Ursus Warsawa
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Wisla Plock II
-
-
MKS Piaseczno
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
LKS Jawiszowice
-
-
Niwa Nowa Wies
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Jaguar Gdansk
۰
۰
Start Miastko
inprogress
۱۶:۳۰
Tarnovia Tarnowo Podgorne
-
-
Jarota Jarocin
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Powisle Dzierzgon
۱
۰
LKS Pogon Lebork
inprogress
۱۶:۳۰
LKS Orzel Ryczow
۰
۰
BKS Bochnia
inprogress
۱۶:۳۰
MKS Huragan Pobiedziska
-
-
Victoria Wrzesnia
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
LKS Mszczonowianka Mszczonow
-
-
KS Blonianka Blonie
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Norway
U19 Elite League
Valerenga U19
۱
۱
Drobak/Frogn U19
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania
II Lyga
FM Klaipedos
۰
۳
Vilnius FK Zalgiris II
Finished
۱۴:۳۰
Fortuna Kaunas
۰
۷
FK Viltis Vilnius
Finished
۱۲:۳۰
FK Saned
۲
۶
Dainava II
Finished
۱۳:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Trygg/Lade
۵
۰
Lillestrom 2
Finished
۱۴:۳۰
Verdal
۰
۰
Orkla
inprogress
۱۶:۳۰
Rana FK
۰
۲
Surnadal
Finished
۱۴:۰۰
Norway
3. Division avd. 5
Gjelleraasen
۰
۱
Bjorkelangen
inprogress
۱۵:۳۰
Ready
۱
۰
Spjelkavik
inprogress
۱۶:۳۰
Funnefoss/Vormsund
۰
۰
Lorenskog IF
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
1. Division
Sogndal IL
-
-
Kongsvinger IL
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Brazil
Carioca U20
Madureira RJ U20
۱
۰
Fluminense RJ U20
inprogress
۱۶:۳۰
Audax Rio RJ U20
۰
۱
Flamengo RJ U20
inprogress
۱۶:۳۰
Argentina
Primera Nacional
CA San Miguel
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Defensores de Belgrano
-
-
Gimnasia Mendoza
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Tristan Suarez
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Temperley
-
-
Quilmes Atletico Club
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Deportivo Madryn
-
-
Estudiantes Rio Cuarto
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brown de Adrogue
-
-
Deportivo Moron
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almagro
-
-
Nueva Chicago
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Iceland
3. Deild
KV Vesturbaejar
-
-
Vaengir Jupiters
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
New Lambton FC (W)
۶
۰
Broadmeadow Magic (W)
Finished
۰۹:۳۰
Adamstown Rosebud (W)
۲
۳
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Cearense U20
Ceara U20
۳
۰
АЕ Tiradentes U20
inprogress
۱۶:۰۰
Norway
3. Division avd. 6
SK Sprint-Jeloy
۱
۱
Ulfstind
Finished
۱۴:۳۰
Ham Kam B
-
-
Honefoss BK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Fyllingsdalen
-
-
Harstad IL
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Paraguay
U19 League
Sol de America U19
۰
۲
Cerro Porteño U19
inprogress
۱۵:۰۰
Germany
Verbandsliga
Oranienburger
۰
۰
Petershagen-Eggersdorf
inprogress
۱۶:۳۰
SV Grun-Weiss Lubben
۰
۱
SG Union Klosterfelde
inprogress
۱۶:۳۰
TSG Einheit Bernau
۰
۱
TuS Sachsenhausen 1896
inprogress
۱۶:۳۰
FV Preussen Eberswalde
۰
۰
FC Concordia Buckow
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Portuguesa Santista SP U20
-
-
Palmeiras U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Transinvest
-
-
FK Dziugas Telsiai
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FK Panevezys
-
-
DFK Dainava Alytus
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Avai U20
-
-
Nacao Esportes U20
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Brazil
Paranaense U20
Athletico Paranaense U20
۱
۰
Parana Clube U20
inprogress
۱۶:۳۰
Coritiba U20
-
-
Hope Internacional Campo Largo U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
Naftan Novopolotsk
۰
۰
Slavia Mozyr
inprogress
۱۶:۳۰
FC Minsk
-
-
Arsenal Dzyarzhynsk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
BATE Borisov
-
-
Dinamo Brest
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Belarus
1. Division
Energetik-BGU
۰
۰
Maxline Vitebsk
inprogress
۱۶:۳۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
-
-
FC Belshina Bobruisk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
-
-
Kommunalnik Slonim
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Kenya
Super League
Mara Sugar FC
۱
۰
Mathare United
Finished
۱۴:۳۰
Darajani Gogo
-
-
Mombasa Elite
inprogress
۱۴:۳۰
Kajiado
۱
۱
Luanda Villa SC
Finished
۱۴:۳۰
Kisumu All Stars
۱
۳
Mully Children Family
Finished
۱۴:۳۰
Nairobi United
۱
۰
Migori Youth
Finished
۱۴:۳۰
South America
Copa America Group A
Peru
۰
۰
Chile
Finished
۰۳:۳۰
Chile
Copa Chile
Copiapo
-
-
Cobresal Salvador
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Puerto Montt
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Serie D
Santo Andre
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Nova Iguacu FC
-
-
Itabuna BA
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Novo Hamburgo
-
-
Cianorte PR
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Pouso Alegre
-
-
Maringa PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Manauara EC AM
-
-
Manaus FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Catarinense 2
Guarani de Palhoca
-
-
Metropolitano SC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Porto Vitoria
-
-
Desportivo Ferroviaria
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Copa Paulista
Red Bull Bragantino II
-
-
EC Sao Bento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portuguesa Desportos
-
-
Oeste Itapolis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC XV de Novembro (Piracicaba)
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Capivariano SP
-
-
Rio Branco SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca 2
Serrano RJ
-
-
Marica RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Duque de Caxias
-
-
America RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Spain
Tercera Division
Jove Espanol
-
-
Xerez Deportivo FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Trafalgar Southstars
۰
۵
Flow 4G Cayon Rockets
Finished
۰۳:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
HB Torshavn II
-
-
B36 Torshavn II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Norway
1. Division Women
Viking FK (W)
۱
۰
Avaldsnes (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Iceland
5. Deild
IB Uppsveitir
۰
۰
Hordur Isafjordur
inprogress
۱۶:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
FC Vakhsh
۲
۰
Khosilot Parkhar
inprogress
۱۶:۰۰
China
Super League Women
Hainan Qiongzhong (W)
-
-
Henan Jianye (W)
inprogress
۱۵:۰۵
Shaanxi Changan Athletic (W)
۰
۱
Wuhan Chegu Jiangda (W)
inprogress
۱۵:۰۵
Yongchuan Chashan (W)
۰
۱
Shanghai Shengli (W)
inprogress
۱۵:۰۵
Russia
Premier League Women
Zvezda 2005 Perm (W)
۱
۱
FK Krylya Sovetov Samara (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ryazan (W)
۰
۰
Yenisey Krasnoyarsk (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
Paranaense 2
Parana Clube
۶
۲
Gremio Maringa
Finished
۰۳:۰۰
United States
USL Women
North Carolina Courage (W)
۱
۰
FC Carolinas (W)
Finished
۰۱:۳۰
Kings Hammer FC (W)
۱
۱
Indy Eleven (W)
Finished
۰۲:۳۰
Lexington SC (W)
۲
۲
Racing Louisville FC II (W)
Finished
۰۲:۳۰
River Light SC (W)
۳
۱
Rochester FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Betim FC
-
-
Tupi MG
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰